Pierwsza
wizyta

Body Art House

01.Pierwsza wizyta

Wizyta w świątyni relaksu Body Art House to niezwykłe przeżycie. Jeżeli chcesz wiedzieć jak wygląda wizyta przeczytaj naszą instrukcję

  1. W drzwiach serdecznie wita Cię jedna z naszych mistrzyni relaksu.
  2. Po potwierdzeniu rezerwacji mistrzyni relaksu prowadzi Cię do przygotowanie specjalnie dla Ciebie gabinetu i pokazuję gdzie wykonywany będzie Twój masaż. 
  3. Mistrzyni relaksu pokazuję Ci Twoją szafkę, gdzie możesz zostawić rzeczy oraz otrzymujesz zestaw potrzebny do przygotowania się do masażu. (Ręcznik, szlafrok, klapki)
  4. Bierzesz prysznic i w szlafroku udajesz się do gabinetu. Mistrzyni relaksu pokaże Ci w jaki sposób powinieneś położyć się na macie.
  5. Masaże opisane są tutaj.
  6. Po masażu ponownie masz do dyspozycji prysznic i możesz skorzystać ze wszystkich kosmetyków do stylizacji włosów, kremów itp.

W Body Art House będziesz zaskoczony atmosferą jaką tworzą nasze masażystki w gabinecie. Przeszywającą przyjaźń i szacunek sprawia, że nie chcesz opuszczać tego miejsca a jeśli już to zrobisz to jesteśmy przekonani, że do nas wrócisz. Jeżeli jesteś w salonie po raz pierwszy - mistrzyni relaksu przeprowadzi Cię krok po kroku przez każdy etap wizyty.

 

Bardzo serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego - chętnie porozmawiamy o masażach oraz wyjaśnimy wszystkie pytania. 🙂

02.Zarezerwuj wizytę

Przekraczając drzwi naszego salonu rozpływasz się w oceanie przyjemności nasyconym przyjaźnią, miłością, namiętnością i szacunkiem. Oddając się w ręce jednej z naszych mistrzyni masażu na nowo zdefiniujesz pojęcia relaksu i przyjemności.

03.FAQ

Poniżej postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania

1. Czy można przyjść nieumówiony?

Nie, ze względów ograniczeń związanych z pandemią prosimy o telefon przed wizytą.

2. Czy mam zabrać coś ze sobą do salonu?

Nie, zapewniamy wszystko co tylko jest potrzebne aby w 100% skorzystać z wizyty.

3. Jak wygląda higiena?

Standardy higieny w BodyArtHouse postawione są na najwyższym, światowym poziomie. Każda mata po masażu jest dokładnie dezynfekowana, dodatkowo na nią nakładane jest jednorazowe prześcieradło. Szlafrok, ręcznik oraz klapki również są jednorazowe. Zadbaliśmy także o komfort mycia się pod prysznicem ponieważ nasze klapki są piankowe co oznacza, że bez problemu można w nich wejść pod prysznic. Nie ma absolutnie żadnej szansy abyś podczas wizyty w BodyArtHouse miał jakiekolwiek obawy dotyczące higieny - gwarantujemy to.