Sztuka
relaksu

Nasze masaże

Masaże w Body Art House

Każdy z naszych masaży przepełniony jest namiętnością, miłością i szacunkiem. Idealne połączenie najlepszych elementów masażu nuru, tantrycznego, lingam i masażu erotycznego zdecydowanie coś co wyróżnia masaż w BodyArtHouse.

Według nas masaż jest sztuką. Powinien więc być zaskakujący, wywołujący emocję i odciskający piętno na osobie, która go doświadcza. Masaż w BodyArtHouse to spotkanie dwóch nagich ciał, które wymieniają swoją artystyczną energię.

Masaże w naszym salonie wykonywane są nago i obejmują całe ciało łącznie z masażem miejsc intymnych.

01.Masaż Erotyczny

Masaż skierowany do mężczyzn, szczególnie tych, którzy żyją szybko i w napięciu. Masaż erotyczny dostarcza intensywnych doznań relaksacyjnych, rozładowuje napięcie i redukuje stres. Jest swego rodzaju ładowaniem akumulatorów aby móc stawić czoło kolejnym wyzwaniom. Mężczyzna po masażu czuje błogość, ulgę oraz zastrzyk nowej energii do działania. Masaż obejmuje całe ciało a więc również miejsca intymne. Zarówno masażystka jak i osoba przyjmująca masaż są nadzy.
1

04.Masaż Na 4 Ręce

Masaż dla najbardziej wymagających klientów. Masaż ten angażuje dwie przepiękne masażystki, które skupiają się wyłącznie na Tobie. Dwie perfekcyjne mistrzynie relaksu współpracują ze sobą aby zapewnić Tobie maksymalnie intensywne doznania związane z masażem całego ciała. Masaż obejmuje całe ciało a więc również miejsca intymne a zarówno masażystki jak i klient podczas masażu są nadzy.
1 h