Body Art House

Masaż Erotyczny.

01.Masaż tantryczny Warszawa

Masaż Tantryczny

Co się dzieje podczas masażu tantrycznego??

 

To co przeżywamy podczas seansu masażu tantrycznego wykonywanym w gabinecie masażu czy centrum SPA, może zdecydowanie różnić się w sposobie wykonywania oraz w jakości świadczonych usług. W istocie masaż tantryczny polega na masowaniu, przekazywaniu energii i stymulowaniu całego ciała, w tym oczywiście miejsc intymnych, a także jest to praca z oddechem, energią i przeżywanie praktyk duchowych. Należy pamiętać, że masaż tantryczny obejmuje masaż joni (skoncentrowany na waginie) oraz masaż lingam (skupiony na penisie).

Do częstych praktyk dochodzi coraz częściej w zaciszu domowy, z partnerem bądź partnerką i jest doskonałym sposobem na wprowadzenie wolniejszej bardziej celowej i intymnej formy seksualności w nasze codzienne życie seksualne. Bywa i tak, że można osiągnąć orgazm równoczesny ale to nie musi być cel każdego takiego seansu. Celem masażu tantrycznego ma być zaproszenie drugiej osoby do przyjemności, relaksu, uwalnianiu blokad energetycznych i napięć oraz duchowym łączeniu się z drugą osobą, pamiętaj tym, że masaż nie kończy się stosunkiem płciowym, jednak jest to wysokie doświadczenie seksualne między dwójką osób.

Mówiąc wprost aby móc wyjaśnić intymność magii doznań masażu tantrycznego to doprowadzenie ognia energii seksualnej, pasji i pragnień do zestrojenia z twoim sercem, duchem i poczuciem dobroci płynącej z dusz dwóch ciał. Celem tantry jest odkrycie zupełnie nowego sposobu bycia w związku dwóch ciał i pomóc uzyskać do głębszych poziomów uczuć, doznań i energii, a w konsekwencji więcej tego, kim naprawdę jesteś. Można powiedzieć, że należy nam nam tym aby całym sercem celebrować świętość naszych ciał i pragnień, jednocześnie wnosząc świadomość do wspólnego wyrażania przyjemności.

Jak wygląda masaż tantryczny?

 • dla odbiorcy możliwość odbierania przyjemności bez poczucia przymusu odwzajemniania się 
 • zrozumienie mowy ciała partnera i zrozumienie znaczenia dotyku
 • pozwól sobie zapomnieć o czasie i daj się zrelaksować 
 • masaż tantryczny skupia się na uhonorowaniu i zadowoleniu intymnych części ciała mężczyzny
 • masażystka prowadzi w łączeniu się z oddechem i przenikaniem wspólnej energii 
 • masaż tantryczny prowadzi do doświadczaniu wielu fal orgazmów
 • masażystka skupia się na powolnym budowaniu napięcia aż do granicy rozkoszy

Masaż tantryczny zdecydowanie można zaliczyć do masaży erotycznych jednak ten rodzaj masażu nieco się od nich różni. W masażu tantrycznym dużą rolę odgrywa filozofia, która wcale nie jest oczywista.

Korzyści płynąc z masażu tantrycznego?

 

 • Pomaga rozwiązać problemy z erekcją
 • Redukuje stres i napięcie mięśni, relaksuje i rozluźnia całe ciało
 • Przyczynia się do lepszego ukrwienia mięśni oraz skóry 
 • Poprawia krążenie krwi
 • Pozwala na zwiększenie poziomu akceptacji swojego ciała 
 • Sprawia niesamowitą satysfakcję 
 • Podnosi pewność siebie
 • Podnosi świadomość własnego ciała oraz ciała drugiego człowieka

Masaż tantryczny Warszawa

 

Masaż tantryczny to zdecydowanie coś więcej niż masaż. Jest to przeżycie duchowe, które bardzo często pozytywnie wpływa na całe życie osoby, która przyjmuje taki masaż. Jest to często element, od którego rozpoczyna się zgłębianie Tantryzmu.

1.Masaż erotyczny

Co to jest masaż erotyczny?

Co to jest masaż erotyczny?

Jest to masaż a więc w sposób oczywisty wiąże się z dotykiem. Dotyk ten w tego rodzaju masażu ma zapewnić relaks i odprężenie. Co natomiast kryje się pod przymiotnikiem „erotyczny”? Do masażu, który już sam w sobie (jeżeli bierzemy pod uwagę masaż relaksacyjny) skupia się na rozluźnieniu i zrelaksowaniu osoby, która poddaje się temu zabiegowi. Erotyzm natomiast ma zintensyfikować doznania i pobudzić nie tylko ciało ale i umysł.

Masaż erotyczny najczęściej wykonuje jak i przyjmuje się nago. W masażu erotycznym już nie tylko ręce odgrywają najważniejszą rolę jeżeli chodzi o dotyk ale całe ciało. Masażowi poddawane są bez wyjątków wszystkie części i jest to jedna z wyróżniających go cech. Generalnie masaż erotyczny można pięknie określić jako spotkanie dwóch ciał. 

W masażu erotycznym bez przeszkód mówić można o jego pozytywnym wpływie na zdrowie. Zarówno psychiczne jak i fizyczne. 

Jakie zalety niesie ze sobą masaż erotyczny?

 • redukuje stres i napięcie mięśni, relaksuje i rozluźnia całe ciało
 • Przyczynia się do lepszego ukrwienia mięśni oraz skóry 
 • Poprawia krążenie krwi
 • Pozwala na zwiększenie poziomu akceptacji swojego ciała 
 • Pomaga rozwiązać problemy z erekcją
 • Sprawia niesamowitą satysfakcję 
 • Podnosi pewność siebie
 • Podnosi świadomość własnego ciała oraz ciała drugiego człowieka

2.Pod hasłem 'masaż ciałem" najczęściej kryje się japońska odmiana masażu zwana "Nuru"

Masaż ciałem "Nuru"

Sama nazwa oznacza dosłownie „Śliski” i bardzo mocno oddaje charakter tego masażu.  Polega on bowiem na ślizganiu się ciała masażystki po ciele osoby, która masaż przyjmuje. 

Masaż ciałem skupia się na doświadczeniu szerokiego kontaktu fizycznego, którego w dzisiejszych czasach brakuje nam na codzień. Masaż ciałem czy „nuru” kwalifikowany jest do grupy masaży erotycznych. Wykonywany jest oczywiści bez ubrań, które uniemożliwiłyby ślizganie. Jest to jeden z najbardziej erotycznych rodzajów masażu idealny dla wielbicieli bliskiego kontaktu z drugim ciałem. 

Jakie zalety niesie ze sobą masaż ciałem? Nuru?

Opisaliśmy to wyżej w punkcie o masażu erotycznym.

3.Jak sama nazwa masażu wskazuje jego początków należałoby szukać w prądzie religijno-filozoficznym o nazwie Tantryzm.

Masaż tantryczny

Jest to nurt, który bazuje na kontakcie z duchowym wymiarem naszego życia. W naszej kulturze seksualność jest obwarowywana wieloma ograniczeniami. Tantrą do seksualności wnosi świadomość. 

Masaż tantryczny jest ucieleśnieniem wartości, które w filozofii tantrycznej są wynoszone na piedestał. W masażu tantrycznym chodzi o pozbycie się ograniczających nas barier, poczuciu harmonii z drugą osobą, doświadczeniu energii, która nas otacza. Sam masaż wykonywany jest nago, wszystkie części ciała traktuje z równym szacunkiem i miłością, skupia się na oddechu, rytmie serca i przeżyciu niesamowitego przepływu energii, w dużej mierze energii seksualnej.

Masaż tantryczny śmiało można zaliczyć do rodziny masaży erotycznych. O których zaletach piszemy w punkcie wyżej.

4.Masaż Erotyczny Warszawa

Czym różni się masażu tantryczny od masażu ciałem „nuru”?

Masaż nuru jest to masaż w dwie strony. Masuje masażystka jak i osoba masowana. Natomiast w masażu tantrycznym to masażystka jest osobą która aktywnie masuje, skupia się na wzniesieniach, przytulaniu. W tym masażu pracuje się ciałem i duszą a jedną z jego ważnych elementów jest przypadnie swojej ręki do serca osoby masowanej delikatnie je masując.