Body Art House

Masaż Erotyczny.

01.Salon Masażu Erotycznego

Masaż Erotyczny

Co to jest masaż erotyczny?

 

Jest to masaż a więc w sposób oczywisty wiąże się z dotykiem. Dotyk w tego rodzaju masażu ma zapewnić relaks i odprężenie. Co natomiast kryje się pod przymiotnikiem „erotyczny”? Do masażu, który już sam w sobie (jeżeli bierzemy pod uwagę masaż relaksacyjny) skupia się na rozluźnieniu i zrelaksowaniu osoby, która poddaje się temu zabiegowi dodajemy erotyzm, który ma zintensyfikować doznania i pobudzić nie tylko ciało ale i umysł.

Masaż erotyczny wykonuje jak i przyjmuje się nago. W masażu erotycznym już nie tylko ręce odgrywają najważniejszą rolę jeżeli chodzi o dotyk ale całe ciało. Masażowi poddawane są bez wyjątków wszystkie części ciała a więc również miejsca intymne. Generalnie masaż erotyczny można pięknie określić jako spotkanie dwóch nagich ciał. 

Jak wygląda masaż erotyczny?

 

Wizyta w salonie rozpoczyna się prysznicem. Nasze ciało musi być czyste aby nic nie zakłócało seansu. Sam masaż zaczynamy leżąc na brzuchu. Jest to pozycja, która pozwala masażystce w pełni rozluźnić nasze mięśnie. W okół miejsca przygotowanego do masażu rozstawione są lustra aby osoba przyjmująca masaż od samego początku mogła podziwiać piękno ciała masażystki. Do masażu wykorzystywane są naturalne olejki, które zapewniają idealny poślizg.

Masaż erotyczny obejmuje również przednią część ciała, masażystka powie kiedy mamy zmienić pozycję i odwrócić się tak aby leżeć na plecach. Masażowi poddawane są wszystkie części ciała bez żadnych wyjątków. Delikatne dotykanie dzieła sztuki jakim jest ciało masażystki jest elementem masażu. Oczywiście mężczyzna nawet kilkukrotnie daje upust skumulowanej energii erotycznej i w masażu erotycznym nie ma w tym nic dziwnego.

Masaż erotyczny nie jest natomiast usługą seksualną a więc nie należy oczekiwać aby wizyta zakończyła się aktem seksualnym. Masażystki pracujące w naszym salonie są profesjonalistkami, wykonującymi masaże i należy traktować je z należytym szacunkiem.

Korzyści płynąc z masażu erotycznego?

 

 • Pomaga rozwiązać problemy z erekcją
 • Redukuje stres i napięcie mięśni, relaksuje i rozluźnia całe ciało
 • Przyczynia się do lepszego ukrwienia mięśni oraz skóry 
 • Poprawia krążenie krwi
 • Pozwala na zwiększenie poziomu akceptacji swojego ciała 
 • Sprawia niesamowitą satysfakcję 
 • Podnosi pewność siebie
 • Podnosi świadomość własnego ciała oraz ciała drugiego człowieka

Masaż erotyczny Warszawa

 

Masaż erotyczny idealnie wpisuje się w krajobraz dużego miasta. Tempo życia rośnie z dnia na dzień i coraz więcej obowiązków wrzucamy na swoje barki. Męska ambicja nie pozwala nam odpuścić i często kumulujemy w sobie stres, napięcia oraz zmęczenie.

Masaż erotyczny jest idealnym resetem, który pozwala nam odprężyć się na płaszczyźnie fizycznej, mentalnej oraz seksualnej. Sprawia, że czujemy nową energię do działania a nasze oczyszczone z napięć ciało i umysł działa w zgodzie ze sobą abyśmy bez barier mogli budować swoje życie.

Zapraszamy wszystkich mężczyzn w Warszawie.

1.Masaż erotyczny

Co to jest masaż erotyczny?

Co to jest masaż erotyczny?

Jest to masaż a więc w sposób oczywisty wiąże się z dotykiem. Dotyk ten w tego rodzaju masażu ma zapewnić relaks i odprężenie. Co natomiast kryje się pod przymiotnikiem „erotyczny”? Do masażu, który już sam w sobie (jeżeli bierzemy pod uwagę masaż relaksacyjny) skupia się na rozluźnieniu i zrelaksowaniu osoby, która poddaje się temu zabiegowi. Erotyzm natomiast ma zintensyfikować doznania i pobudzić nie tylko ciało ale i umysł.

Masaż erotyczny najczęściej wykonuje jak i przyjmuje się nago. W masażu erotycznym już nie tylko ręce odgrywają najważniejszą rolę jeżeli chodzi o dotyk ale całe ciało. Masażowi poddawane są bez wyjątków wszystkie części i jest to jedna z wyróżniających go cech. Generalnie masaż erotyczny można pięknie określić jako spotkanie dwóch ciał. 

W masażu erotycznym bez przeszkód mówić można o jego pozytywnym wpływie na zdrowie. Zarówno psychiczne jak i fizyczne. 

Jakie zalety niesie ze sobą masaż erotyczny?

 • redukuje stres i napięcie mięśni, relaksuje i rozluźnia całe ciało
 • Przyczynia się do lepszego ukrwienia mięśni oraz skóry 
 • Poprawia krążenie krwi
 • Pozwala na zwiększenie poziomu akceptacji swojego ciała 
 • Pomaga rozwiązać problemy z erekcją
 • Sprawia niesamowitą satysfakcję 
 • Podnosi pewność siebie
 • Podnosi świadomość własnego ciała oraz ciała drugiego człowieka

2.Pod hasłem 'masaż ciałem" najczęściej kryje się japońska odmiana masażu zwana "Nuru"

Masaż ciałem "Nuru"

Sama nazwa oznacza dosłownie „Śliski” i bardzo mocno oddaje charakter tego masażu.  Polega on bowiem na ślizganiu się ciała masażystki po ciele osoby, która masaż przyjmuje. 

Masaż ciałem skupia się na doświadczeniu szerokiego kontaktu fizycznego, którego w dzisiejszych czasach brakuje nam na codzień. Masaż ciałem czy „nuru” kwalifikowany jest do grupy masaży erotycznych. Wykonywany jest oczywiści bez ubrań, które uniemożliwiłyby ślizganie. Jest to jeden z najbardziej erotycznych rodzajów masażu idealny dla wielbicieli bliskiego kontaktu z drugim ciałem. 

Jakie zalety niesie ze sobą masaż ciałem? Nuru?

Opisaliśmy to wyżej w punkcie o masażu erotycznym.

3.Jak sama nazwa masażu wskazuje jego początków należałoby szukać w prądzie religijno-filozoficznym o nazwie Tantryzm.

Masaż tantryczny

Jest to nurt, który bazuje na kontakcie z duchowym wymiarem naszego życia. W naszej kulturze seksualność jest obwarowywana wieloma ograniczeniami. Tantrą do seksualności wnosi świadomość. 

Masaż tantryczny jest ucieleśnieniem wartości, które w filozofii tantrycznej są wynoszone na piedestał. W masażu tantrycznym chodzi o pozbycie się ograniczających nas barier, poczuciu harmonii z drugą osobą, doświadczeniu energii, która nas otacza. Sam masaż wykonywany jest nago, wszystkie części ciała traktuje z równym szacunkiem i miłością, skupia się na oddechu, rytmie serca i przeżyciu niesamowitego przepływu energii, w dużej mierze energii seksualnej.

Masaż tantryczny śmiało można zaliczyć do rodziny masaży erotycznych. O których zaletach piszemy w punkcie wyżej.

4.Masaż Erotyczny Warszawa

Czym różni się masażu tantryczny od masażu ciałem „nuru”?

Masaż nuru jest to masaż w dwie strony. Masuje masażystka jak i osoba masowana. Natomiast w masażu tantrycznym to masażystka jest osobą która aktywnie masuje, skupia się na wzniesieniach, przytulaniu. W tym masażu pracuje się ciałem i duszą a jedną z jego ważnych elementów jest przypadnie swojej ręki do serca osoby masowanej delikatnie je masując.