Body Art House

Sztuka relaksu.

01.Salon Masażu Erotycznego Warszawa

Masaż Erotyczny Warszawa

Zasłużyłeś na trochę rozkoszy. Połóż się. Zamknij oczy. Daj się rozpieścić. Masaż erotyczny przyniesie Ci ulgę od zmęczenia i relaks, jakiego jeszcze w życiu nie doznałeś. Przyjdź do nas i zadaj sobie pytanie: czemu nie wpadłem na to wcześniej? Zapraszamy na masaż erotyczny w Warszawie.

Masaż Erotyczny

350 PLN / 1 h

 • Masaż nagim ciałem
 • Masaż Lingam
 • Masaż relaksacyjny całego ciała
 • Sesja trwa 1 godzinę

Masaż Erotyczny

550 PLN / 1,5 h

 • Masaż nagim ciałem
 • Masaż Lingam
 • Masaż relaksacyjny całego ciała
 • Sesja trwa 1,5 godziny

Masaż Erotyczny

700 PLN / 2 h

 • Masaż nagim ciałem
 • Masaż Lingam
 • Masaż relaksacyjny całego ciała
 • Sesja trwa 2 godziny

Masażystki

Masażystki

Mistrzynie masażu BodyArtHouse są zdecydowanie najważniejszym i najcenniejszym zasobem naszego gabinetu. Są to młode i piękne dziewczyny, które od serdecznego powitania przez swoje zaangażowanie pokazują przepełniająca ich pasję do masażu i miłość do każdego ciała, traktując je jak dzieło sztuki...

Rezerwacja

Zarezerwuj wizytę

Zadzwoń do nas i zarezerwuj swoją wizytę. Czekamy na Twój telefon - chętnie w szczegółach opowiemy o naszych masażach.

Czym Jest Masaż Erotyczny?

Kamasutra, starożytny indyjski poradnik kochanków, opisuje masaż erotyczny jako przykład gry wstępnej. To jednak znacznie więcej, niż tylko słodkie preludium do miłosnych igraszek. Masaż może być również celem samym w sobie. To taniec dłoni, które ślizgają się po całym ciele w poszukiwaniu najwrażliwszych punktów. Od ledwie co wyczuwalnego muskania, przez delikatne głaskanie po nacisk na spięte mięśnie, każdy ruch osoby masującej dostarcza fali przyjemności. Specjalne, aromatyczne olejki pobudzają zmysł węchu, nawilżają skórę i pozwalają dłoniom osoby masującej sunąć gładko po ciele masowanego. 

Masaż erotyczny obejmuje całe ciało - naprawdę całe. Rozpoczyna się od pleców i karku, po czym dłonie masażystki powoli schodzą niżej, masując pośladki, uda, łydki i stopy. Następnie Klient odwraca się na plecy, a masażystka kontynuuje swoją magię. Szczególną uwagę zwraca się na strefy erogenne. Stymuluje się nie tylko genitalia, ale i sutki, uszy i pośladki - wszystkie te strefy, które pod wpływem dotyku generują oszałamiającą przyjemność. Zazwyczaj prędzej czy później rozkosz osiąga swój punkt krytyczny i masowany szczytuje, lecz nie to jest celem masażu. Jest nim zapewnienie Klientowi przyjemności wynikającej z kontaktu skóry ze skórą. 

masaze

Nasze masaże

Według nas masaż jest sztuką. Powinien więc być zaskakujący, wywołujący emocję i odciskający piętno na osobie, która go doświadcza. Masaż w BodyArtHouse to spotkanie dwóch nagich ciał, które wymieniają swoją artystyczną energię. Masaże w naszym salonie wykonywane są nago i...

03.Co daje masaż erotyczny?

Masaż erotyczny zapewnia idealnie wyważone połączenie relaksu i podniecenia. To doświadczenie zarówno fizyczne, jak i emocjonalne oraz - dla niektórych - duchowe. Przynosi ulgę w takich problemach jak:

 • długotrwały stres
 • obniżone libido
 • trudności z osiągnięciem orgazmu lub utrzymaniem erekcji

Wiele osób zmaga się z poczuciem wstydu z powodu własnej cielesności, co negatywnie wpływa na satysfakcję z życia seksualnego. Masaż erotyczny pomaga uporać się z blokadami mogącymi wynikać z nieprzepracowanych traum czy surowego wychowania i uwolnić seksualną energię, która kryje się w każdym człowieku. Pomaga zaakceptować ciało jako źródło przyjemności i w pełni cieszyć się nowo odkrytą stroną samego siebie.

Masaż erotyczny, tak jak i każdy inny masaż, ma szereg właściwości zdrowotnych:

 • pobudza układ krążenia
 • obniża poziom kortyzolu (hormonu stresu) we krwi
 • przynosi ulgę w bólach
 • wzmacnia układ odpornościowy
 • zmniejsza ciśnienie krwi
 • dzięki działaniu relaksacyjnemu poprawia humor i odpręża

Z salonu masażu wyjdziesz więc pogodny, rześki i usatysfakcjonowany, a przede wszystkim: zrelaksowany jak nigdy wcześniej.

Sztuka

Nasze obrazy

Z własnego doświadczenia wiemy jak ciężko po doświadczeniu jakie zapewnia świątynia relaksu BodyArtHouse wrócić do życia gdzie nie ma wystarczająco dużo miejsca na intymność, namiętność, miłość i szacunek. Przygotowaliśmy dla naszych gości artystyczną esencję wartości, które reprezentujemy. Są to dzieła...

Dla kogo masaż erotyczny?

Niezależnie od tego, czy szukasz odprężenia, czy erotycznej przygody, czy będzie to Twój pierwszy czy dziesiąty raz - zapraszamy Cię z otwartymi rękoma. Wierzymy, że każdy dorosły człowiek jest w stanie wynieść z gabinetu coś dla siebie: radość z kontaktu z drugim człowiekiem, seksualną gratyfikację, ulgę od bólu i zmęczenia, czy po prostu poprawę nastroju. Nikt nie ucieknie od stresu codziennej bieganiny, ale nasz salon może stać się Twoją oazą spokoju, tak jak stał się nią dla wielu innych zadowolonych Klientów. 

Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta

W drzwiach serdecznie wita Cię jedna z naszych mistrzyni relaksu. Po potwierdzeniu rezerwacji mistrzyni relaksu prowadzi Cię do przygotowanie specjalnie dla Ciebie gabinetu i pokazuję gdzie wykonywany będzie Twój masaż.  Mistrzyni relaksu pokazuję Ci Twoją szafkę, gdzie możesz zostawić rzeczy...

Masaż erotyczny

Masaż erotyczny Warszawa - czego się spodziewać

Nasz salon masażu mieści się w samym centrum Warszawy, na ulicy Grzybowska 61. Dojedziesz do nas z łatwością samochodem lub komunikacją publiczną. Gdy wejdziesz do środka, powitamy Cię z serdecznością i zapewnimy pełną dyskrecję. Po zapoznaniu się z zasadami, będziesz mieć okazję wziąć odświeżający prysznic. Następnie zostaniesz poprowadzony do gabinetu. Masażystka poprosi Cię o rozebranie się do takiego poziomu, z jakim czujesz się komfortowo i zapyta o dolegliwości, na które powinna zwracać uwagę, po czym rozpocznie sesję. 

Masażystka rozprowadzi aromatyczny olejek po Twojej skórze, aby potęgował wszystkie doznania. Jego zapach unoszący się po pokoju złagodzi wszelki stres, jaki możesz odczuwać na tym etapie. Od tej chwili zwinne dłonie masażystki będą płynnymi ruchami podróżować po Twoim ciele, starannie rozmasowując każdy możliwy mięsień. 

W trakcie masażu mogą towarzyszyć Ci różnorodne emocje - nie będziemy oceniać żadnej z nich. Możliwe, że zaśniesz z odprężenia lub wręcz przeciwnie - będziesz tak pobudzony, że Twoja rozkosz osiągnie szczyt. Niezależnie co się wydarzy w gabinecie, wyjdziesz z niego niczym nowo narodzony, a Twoje ciało będzie Ci wdzięczne za wyświadczoną mu przysługę. 

Masaż erotyczny w Body Art House

Masaż w naszym salonie

W naszym salonie masażu erotycznego nic nie liczy się bardziej niż zadowolenie Klienta. Dlatego właśnie stosujemy najwyższej jakości olejki do masażu i zatrudniamy tylko najlepsze w swoim fachu masażystki. Szanujemy prywatność naszych Gości, dlatego gwarantujemy pełną dyskrecję. Przede wszystkim jednak zapewniamy niezapomniane doznania zmysłowe, emocjonalne i duchowe. Obiecujemy, że po wyjściu z gabinetu będziesz chciał wrócić po więcej pieszczot. Umów się na swój masaż już dzisiaj i przekonaj się o tym sam.